Praca

W chwili obecnej poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko

- Przedstawiciel Handlowy

Wymagania:

doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów (najlepiej w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek - tusze, tonery)

umiejętność sporządzania ofert handlowych

wysoka kultura osobista

komunikatywność

wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów

obsługa pakietu OpenOffice

mile widziana umiejętność obsługi programu do sprzedaży i magazynu Small Business

Oferujemy:

pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zatrudnienie na umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym na umowę zlecenie)

wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej oraz premii uzależnionej od wyników sprzedaży

Obowiązki:

pozyskiwanie klientów

obsługa klienta (bezpośrednia telefoniczna i mailowa)

kontakty z dostawcami

wystawianie dokumentów sprzedaży

przygotowywanie ofert handlowych

Osoby zainteresowane prosimy o podsyłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm."